Rrotullohet një veturë në Dollc (Video)

Para pak minutash ka ndodhur një aksident në magjistralen Pejë – Prishtinë, më saktësisht në Dollc.ku është rrotulluar një veturë në Dollc Një lexues i Klina info ka dërguar video dhe thotë se nga ky aksident janë bërë edhe kolona të gjata. Në vendin e ngjarjes kanë dalë edhe policia.