Flet babai i Messit pas takimit me Bartomeun: Djali im nuk do të qëndroj!

Tashmë ka përfunduar takimi disa orësh ndërmjet babait të Messit, Jorgen dhe presidentit të Barcelonës, Bartomeos.

Sot Jorgen Messi ishte në Barcelonë për të biseduar me presidentit e klubit atje rreth të ardhmes së djalit të tij, Leo Messit,

Por siç raporton “TYC Sports”, nuk është arritur asnjë marrëveshjen në këtë takimi, madje gazeta citon një deklaratë të babait të Messit pas takimit, ku thotë se djali i tij nuk dëshiron të qëndrojë në Barcelonë.

“Djali im nuk dëshiron të qëndroj në Barcelonë”, tha ai.

SHARE