Robin Krasniqi më gati se kurrë, sonte zhvillon meçin kundër Bosel

Robin Krasniqi do të boksi sonte për titujt IBO dhe WBA, ndaj gjermanit, Dominic Bosel.

Triumfi në këtë meç, do të ishte një përmbushje e një ëndrre të madhe dhe kulmi i një udhëtimi të gjatë dhe plot ngjarje për boksierin nga Juniku, shkruan IndeksOnline

Ndeshja mes Krasniqit dhe Bosel zhvillohet me fillim nga ora 23:15.

SHARE