Rikthimi i fuqishëm i Bleros, katër duete për fundvit

Blero po rikthehet fuqishëm pas një pauze të shkurtër në muzikë.

Këngëtari i mirënjohur, Blero ka zbuluar se është duke punuar për katër projekte muzikore të cilat janë bashkëpunime dhe do të lansohen për festat e fundvitit, shkruan Indeksonline.

Blero këtë herë ka bashkëpunuar me disa nga emrat më të njohur të muzikës, ai ka bashkuar forcat me legjendën e muzikës shqipe, Sabri Fejzullahu, në një tjetër bashkëpunim ai vije më këngëtaren Leonora Jakupi.

Një duet tjetër Blero do ta sjell edhe me këngëtaren Kaltrina Selimi, ndërsa projekti i katërt me Burak ( grupi Fama).

Ndryshe, Blero në shtator të këtij viti kurorëzoj dashurinë me martesë me modelen Afrona Dika./