Pesë persona të lënduar nga aksidenti në Gurrakoc , policia jep detaje

Pesë përsona janë lëndura në një aksident trafiku në Gurrakoc të Pejës, i cili ka ndodhur para pak minutash.

Gazeta Sinjali ka kontaktuar me zëdhënësin e policisë për rajonin e Pejës, Xhevat Ibrën, i cili ka konfirmuar se ka ndodhur një aksident mes dy veturash ku si pasojë janë lënduar pesë persona dhe janë dërguar në emergjencë për tretman.

“Po, një aksident mes dy veturash ka ndodhur ku janë lënduar pesë persona të cilët janë dërguar në emergjencë për tretman. Policia ka dalur menjëherë në vendin e ngjarjës”, është shprehur Ibra për
<