Pamje si në filma: Momenti kur hajnat grabisin argjendarinë në Suharekë, plagosin policët

Një plaçkitje e armatosur ka ndodhur sot në një dyqan në Suharekë.

Një polic ka mbetur i plagosur në këmbë si pasojë e të shinave me armë zjarri.

Rastin për Insajderin e ka konfirmuar, zëdhënësi i policisë për rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi.

“Rasti ka ndodhur në një dyqan, katër persona të dyshuar janë të përfshirë në këtë rast, njësitë relevate policore janë të përfshirë në këtë rast. Një polic ka mbetur i plagosur në këmbë dhe është dërguar për trajtim mjekësor, Rasti po vazhdon të hetohet”, tha Veseli.

PAMJE: