Pamje nga gjuajtja me armë në Pejë/ VIDEO

Para pak çastesh ka ndodhur një përleshje dhe gjuajtje me armë në Peje. Po dyshohet se ka edhe të plagosur.

Policia tashmë ka dalë në vendin e ngjarjes, siç shihet në pamjet e mëposhtme.

Gazeta Insajderi ka kontaktuar me Policinë, por ende nuk ka ndonjë konfirmim nga ana e tyre.

Pamje nga momenti i të shtënave me armë