Dyshohet për tre të plagosur në Pejë

Një incident që ndodhi sonte në Pejë, dyshohet se eskaluar në përdorimin e armës dhe për pasojë ka persona të plagosur. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe tashmë pritet të dalë edhe Prokurori i Shtetit,

Në një prononcim për Sinjalin, prokurori kujdestar tha se dyshohet se janë plagosur tre persona dhe akoma nuk dihen detajet e tjera.