Vdes drejtori i “Birra Peja”, Ernest Jusufi

Ka ndërruar jetë sot, Ernest Jusufi, drejtor i Fabikës së Birrës “Peja”.

Lajmin e ka bërë të ditur Adriatik Kelmendi, gazetari i njohur kosovar.

“Ernest Jusufi, një afarist shembullor dhe një shok i mirë. Ngushëllime famijes dhe miqve të shumtë!”, ka shkruar Kelmendi

SHARE