Organizuan lojëra të fatit, katër të arrestuar në Gurakoc

Janë arrestuar katër persona të dyshuar në Gurakoc të Istogut, pasi që të njëjti kanë organizuar lojëra të fatit, në mënyrë të jashtëligjshme.

Arrestimi i të dyshuarve është bërë të martën rreth orës 22:00,

Sipas policisë, me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë liruar dhe rasti ka shkuar në Gjykatë në procedurë të rregullt.

SHARE