Njëri nga të plagosurit në Klinë, në gjendje të rëndë

Klina.info pak më parë ka raportuar për dy të plagosur.

Sipas burimeve të Klina.info dhe informacioneve të para ngjarja ka ndodhur në një restaurant në Klinë.

Njëri nga të plagosurit është në gjendje më të rëndë.

Policia po merret me rastin.

SHARE