Një vrasje e rëndë ka ndodhur para pak minutash në Matiqan të Prishtinës

Babai e ka qëlluar për vdekje të birin e tij për motive që ende mbesin enigmë.

Sipas këtyre burimeve, viktima është A.K ka vdekur në vend dhe policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes.

SHARE