Një shtëpi mbrëmë u përfshi nga zjarri në Krushevë të Madhe

Foto nga Arkiva

Një shtëpi është përfshirë nga zjarri mbrëmë në fshatin Krushevë e Madhe.

Klina.info mëson se si pasojë e flakëve, është djegur dhoma dhe korridori.

Njësitet e Policisë dhe zjarrfikësit, kanë dalë në vendin e ngjarjes.