Homazhe tek varri i veteranit Doqi

Sot në përvjetorin e ndarjes nga jeta të veteranit Ismet Doqi, organizatat e dalura nga lufta së bashku me familjarët dhe bashkluftëtarët e tij bën homazhe dhe vendosën lule pranë varrit të tij/.Kinainfo/

SHARE