Një person dyshohet të ketë kryer vetëvrasje në Krushë të Madhe

Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në Krushë të Madhe të Rahovecit.

Burime të Indeksonline pohojnë se një person dyshohet t’i ketë dhënë fund jetës.

Akoma nuk dihen rrethanat e kësaj tragjedie.

Indeksonline ka kontaktuar Policinë e Kosovës për të marrë më shumë detaje mbi rastin dhe do t’iu mbajë të informuar