McGregor paralajmëron pensionimin e tij nga MMA

Conor McGregor ka paralajmëruar pensionimin e tij nga MMA.

Iralndezi e bëri të ditur një gjë të tillë, menjëherë pasi Amnda Nunes mposhti Felicia Spencer për të ruajtur titullin e saj në UFC 250 në Las Vegas.

McGregor postoi një fotografi të tij dhe të nënës së tij duke festuar një nga fitoret e titujve botëror ndërsa njoftoi se ai po varte dorezat, shkruan IndeksOnline.

“Hej djema unë kamë vendosur të tërhiqem nga luftimet”

“Faleminderit të gjithëve për kujtimet e mahnitshme”Çfarë udhëtimi ka qenë”, ka shkruari ai.

SHARE