Manchester City – Liverpool, penallti për vendasit

Manchester City dhe Liverpooli janë duke luajtur në kuadër të xhiros së 32-të të ligës angleze, shkruan “Zeri.info”.

Vendasit kanë kaluar në epërsi 1:0.

Kevin De Bruyne ka shënuar për Manchester Cityn në minutën e 25-të nga penalltia

SHARE