Mahmut Ferati publikoi këngën e re “Sa sa”

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Mahmut Ferati e publikoi projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Sa sa” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip,

Tekstin e ka shkruar Jehona Lumi, ndërsa për muzikën dhe orkestrimin është përkujdesur Rinor Ukimeri.

Kënga “Sa sa”, është publikuar në YouTube dhe qysh në orët e para ka marrë komente pozitive nga publiku.

SHARE