LDK sot hap fushatën zyrtare në sheshin “Skënderbeu”


Lidhja Demokratike e Kosovës do të bëjë sot hapjen zyrtare të fushatës zgjedhore.

Tubimi i tyre me mbështetësit dhe simpatizantët e kësaj partie do të mbahet në sheshin “Skënderbeu”, në Prishtinë, në ora 19:00.

Kjo është bërë e ditur përmes një postimi në ‘Facebook’,  të LDK-së