Kulmi i një shtëpie në Sferkë përfshihet nga zjarri

Në orët e mbrëmjes, sonte në fshatin Sferkë të Klinë kulmi i një shtëpie është përfshirë nga zjarri.

Klina.info mëson se në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet e Policisë dhe zjarrfikësit.

Këta të fundit e kanë lokalizuar zjarrin, veç dëmeve materiale nuk ka të lënduar./Klina info/