Klinë, rrihen mes veti katër persona

Katër persona janë rrahur mes veti dje në Klinë, njëri prej tyre është lënduar dhe është dërguar për tretman mjekësor.

Në raportin e policisë thuhet se lidhur me rastin njëri nga të dyshuarit është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, ndërsa dy të tjerë gjenden në kërkim policor,

SHARE