Hedhet shorti në Europa League, këto janë grupet e Milanit, Arsenalit dhe Tottenham

Është hedhur shorti për grupe e Europa League.

Milani është rreshtuar në grupin H së bashku me Celtic, Sparta Prague dhe Lille.

Roma në Grupin A nuk pritet të ketë shumë punë të vështirë ndaj CSKA Sofia, Young Boys dhe Cluj.

Arsenali poashtu është rreshtuar në një grup të lehtë me Rapid Vienan, Molden dhe Dundalk.

Këto janë grupet e plota.

SHARE