Gold AG publikon këngën e re “Prej Shqipnie”, në prag të 28 nëntorit

Reperi Gold AG njihet për këngët që sjell me motive patriotike, e edhe kësaj here ka sjellur një të tillë.

Goldi sapo ka lansuar këngë të re me titullin “Prej Shqipnie”,

Projekti i r i reperit erdhi i shoqëruar edhe me videoklip pjesë e të cilit është edhe aktori i mirënjohur, Çun Lajçi.

Përveç paraqitjes në klip, aktori ka recituar edhe disa vargje në këtë këngë, ndërsa për orkestrimin u kujdes Fatos Canolli.

Për tekstin dhe muzikën u kujdes vet reperi, ndërsa klipi u realizua nga Urban Graphics. 

Më poshtë kënga bashkë me videoklip.

SHARE