Gjakovë: Një grua gjendet pa shenja jete në shtëpinë e saj

Një grua në Gjakovë të shtunën është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e saj.

Policia dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes, ku edhe është konstatuar vdekja e viktimës.

Trupi i pajetë i saj është dërguar për obduksion, me vendim të prokurorit.

Rasti është cilësuar “Hetim i vdekjes”, njofton policia.