Gjakovarit i digjen pesë automjete

Një person nga Gjakova ka raportuar në Policinë e Kosovës që nga zjarri i janë përfshirë pesë automjete,

Sipas informatave nuk ka lëndime në njerëz.

“Gjakovë 18.02.2020-19:18.  Ankuesi mashkull/K ka raportuar se nga zjarri i janë  përfshirë pesë automjete. Njësitë relevante dhe ekipi i zjarrfikëseve  kanë dalë në vendin e  ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin. Nuk raportohet për lëndime në njerëz”, thuhet në njoftimin e PK-së./Klina info/