Gërvishje e veturës nga gjuajtje me armë zjarri

Pas të shtënave me armë zjarri në një aheng familjar në qytetin e Shtimes raportohet se nga një plumb qorr një personi i është gërvishur vetura.

I njejëti më pasë ka lajmëruar policinë dhe është ankuar, thuhet në raportin 24orësh të policisë.

Policia ka dalur në vendin e ngjarjes ku më pas ka konfiskuar një predhë.\Klina info/