Ekskluzive/ Arrestohet shoferi, i cili dyshohet se shkaktoi aksidentin që vdiq kadeti i Policisë

Klina.info sjellë detaje ekskluzive nga aksidenti tragjik në Jashanicë, ku humbi jetën kadeti i Policisë së Kosovës nga komuna e Pejës.

Klina.info mëson se tashmë është arrestuar i dyshuari që shkaktoi aksidentin e që është nga një fshat i Skenderajt.

Në lidhje me këtë rast dhe zbardhjen e tij, ka punuar edhe Komandati i Policisë së Klinës./Klina info/

Video/ Ky është kamioni, që dyshohet se shkaktoi aksidentin në Jashanicë, ku vdiq kadeti i Policisë

https://youtube.com/shorts/bjGmT086NVw?feature=share