Egzon Qerimi zyrtarisht pjesë e KF Dukagjinit

𝐀𝐫𝐫𝐢𝐡𝐞𝐭 𝐦𝐚𝐫𝐫𝐞̈𝐯𝐞𝐬𝐡𝐣𝐚, 𝐄𝐠𝐳𝐨𝐧 𝐐𝐞𝐫𝐢𝐦𝐢 𝐛𝐞̈𝐡𝐞𝐭 𝐩𝐣𝐞𝐬𝐞̈ 𝐞 𝐃𝐮𝐤𝐚𝐠𝐣𝐢𝐧𝐢𝐭

KF Dukagjini përmes rrjetit social FB ka njoftuar se edhe zyrtarisht Egzon Qerimi është pjesë e këtij ekipi.

“Futbollisti kreativ pas një edicioni shumë të mirë te skuadra e Ulpianes ku njëherit ishte edhe kapiten, bashkohet me klubin tonë. Ai realizoi pesë gola dhe pesë asistime gjatë edicionit te kaluar. Qerimi luan ne pozitën e mesfushorit qendror.

Mirësevjen EGZON, na priftë e mbara”, shkruan KF Dukagjini.

SHARE