E treta radhazi për Dukagjinin

Dukagjini ka shënuar fitore të madhe, ani pse minimale.

Djelmoshat e Armend Dallkut gjetën edhe fitoren e tretë radhazi këtë edicion

Iljasa Zylfiu realizoi golin e parë dhe të vetëm të kësaj sfide në minutën e 59′.

Klinasit me këtë triumf shkojnë në kuotën e 21 pikëve, kurse mitrovicasit mbesin në 18 sosh.

FT Dukagjini – Trepça’89 1-0

SHARE