E dhimbshme/ Vdes në Gjermani, 46 vjeçari nga Klina

Në moshën 46 vjeçare ka ndërruar jetë Hajdar Rexha nga Zabërgja e Klinës.

I ndjeri jetonte dhe vepronte në Gjermani.

Rexhepi sipas familjarëve ka vdekur si pasojë e një sëmundjeje të rëndë.

Për vorrim familja do të del me një njoftim.