Dukagjini – Ballkani nis me një minutë heshtje

Ndeshja e sotme ndërmjet Dukagjinit dhe Ballkanit ka nisur me një minutë heshtje për vdekjen e doktorit Gjon Gjidoda,

Kjo ndeshje është e vlefshme për çerekfinale të Kupës së Kosovës në futboll.

Ndeshja është me eliminim direkt, dhe fituesi kalon në gjysmëfinale.

SHARE