Digjet vetura e një punonjëse të gjykatës në Klinë

Një veturë dyshohet se është përfshirë nga zjarri mëngjesin e sotëm në Klinë. Vetura ështe e një punonjëse në Gjykatë.

Si pasojë xhami i veturës është dëmtuar. Policia ka arritur në vendngjarje dhe po mirret me rastin./Klina info/