Dafina Zeqiri ka një dedikim për dikë: Dëshiroj t’i mbajmë duart bashkë…

Dafina Zeqiri është njëra ndër këngëtaret më të përfolura shqiptare, si për jetën private ashtu dhe atë profesionale.

Artistja krahas muzikës është tejet aktive edhe në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 1 milion ndjekës, transmeton Gazeta Sinjali.

Së fundmi në po këtë rrjet, Dafina ka publikuar një imazh që e ka shoqëruar me një shkrim, të cilin fansat e saj kanë aluduar se është dedikim për dikë.

“Dëshiroj të mbajmë duart bashkë dhe të kalojmë netët e të premtes me ty…”, ka shkruar ajo.

Nuk dihet nëse ky është vetëm një shkrim që artistja ka zgjedhur ta vendosë në fotografi apo në të vërtetë është dedikim për dikë.

Ndryshe, Dafina dje publikoi këngën më të re “Ring Ring” në bashkëpunim me Varrosin. Kënga qysh në orët e para ka marrë komente të shumta pozitive nga publiku./