Bahgjet Pacolli gjatë tërë muajit të Ramazanit ofron iftar falas

‘Ish-presidentin dhe Ministrin e Punëve të Jashtme, Behgjet Pacollin, ka bëre të ditur se fondacioni, Behgjet Pacolli, do të organizojë për një muaj të terë iftar falas për të gjithë të pranishmit.

Pacolli ka thënë se pjesëmarrja është e lirë pa asnjë procedurë paraprake, përcjell IndeksOnline.

Postimi i plotë:

Te nderuar miq

Fondacioni Behgjet Pacolli organizon, nga sot e deri ne fund te Ramazanit organizon

IFTAR masiv ne HAJVALI.

Ju ftojme te ndani me ne gezimin e Iftareve.

Pjesemarrja eshte e lire, per te gjithe ( edhe familjarishte) pa asnje procedure paraprake.

Ju presim ne Hajvali,

ne hallen e Tenisit te qendres DIAMOND rezidence 1