Arta Elezaj e quan vetën bakllavë

Aktorja e ‘O sa mirë’, nuk heziton të shfaqet joshëse me postime.Dhe, sapo ka publikuar një imazh e veshur me një fustan vezullues teksa e ka ngritur paksa duke zbuluar këmbët, shkruan lajmi.net.Ndërkohë, bukuroshja e ka quajtur vetën bakllavë teksa mori komente të shumta nga ndjekësit.

“Po ca bëhet më me shumë Bakllavë”, shkroi Arta në mbishkrimin e postimit.Ndryshe, ajo së fundmi ka qenë në pushime dhe nuk i kanë munguar pozat provokuese në bikini të ndryshme.

https://www.instagram.com/p/CRjR29xjcGq/?utm_medium=copy_link

SHARE