Arrestohet një mësuese në Malishevë, sulmoi një grua

Një grua në Malishevë ka pranuar trajtim mjekësor pasi është sulmuar fizikisht nga një mësimdhënëse.

Sipas njoftimit nga Policia në raportin 24-orësh, viktima është sulmuar në shkollë.

E dyshuara është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.