Kosovë – Ishujt Faroe, formacionet zyrtare

Nga ora 18:00 zhvillohet miqësorja në mes të Kosovës dhe Ishujve Faroe.

Pas barazimit me Armeninë, Dardanët kërkojnë fitore përballë një kundërshtari të njohur.