Ardian Maraj Drejt shtetit gjermani per kontrolla

Vllezer dhe motra sonte po Udhtoj 🛬Drejt shtetit gjermani per kontrolla Zoti e shperbleft Bamirsin me familje inshallah Gjdo e mir i vije ne jet Per NdihmĂ«n qe ma ka mundesu per Me shku per Kontrolla Per gjdo Send Do te ju Informoj ju njerz te Vullnetit te mir qe me keni ndihmuar dhe po Vazhdoni te me ndihmoni qe ti kthehem jetes Normale Dhasht Zoti fal jush dhe njerzve vullnetit tmir ti tejkaloj keto Vujtje dhe Operacione qe do ti kem ne Vazhdim zoti Dhe ju jeni shpresa ime qe te jetoj si te gjith te tjeret ju lutem 📞Nr+38344407425 ju lutem shperndajeni zoti ju shperbleft per gjdo Ndihmes đŸ˜„đŸ˜„đŸ˜­

SHARE