Angli – Kroaci, publikohen formacionet zyrtare

Kombëtarja e Anglisë dhe ajo e Kroacisë takohen sot mes vete në ”Euro 2020”,

Njëherit kjo do të jetë edhe ndeshja e tyre e parë në kuadër të Grupit D.

Ndeshja nis në ora 15:00 dhe zhvillohet në stadiumin ”Wembley” të Londrës.

11-shet startuese:

SHARE