Aksidentohet kamioni në Leshan të Pejë,

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në Leshan të komunës së Pejës.

Sipas videos, një kamion ka qenë i përfshirë në aksident.

Njësiti policor ka arritur në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin./

SHARE