Shtëpia që u dogj nga vetëtima në Grabanicë, është e një mërgimtari

Një shtëpi në Grabanicë të Klinē ka marrë flakë pasditën e sotme.

Klina.info ka raportuar nga vendi i ngjarjes derisa dyshohet se shkak ishte goditja nga vetëtima.

Po ashtu burimet e portalit tonē mësojnë se nuk ka pasur banorë brenda kur ndodhi rasti, pasi që pronari dhe familja jetojnë në gurbet.Të pranishëm ishin policia, zjarrëfikësit dhe punëtorët e KEDS-it/Klina info/

SHARE