Aksidentohet autoambulanca në Gjakovë

Aksidentohet autoambulanca në Gjakovë

Një aksident ka ndodhur para pak çastesh në paralagjen Dardania (Piskotë), në këtë aksident është përfshirë autoambulana dhe një veturë e tipit Golf.

SHARE