Aksident trafiku në Balincë

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çastesh në magjistralen Pejë – Prishtinë, më saktësisht në fshatin Balincë të Malishevës. Nuk dihet se a ka të lënduar dhe shihet se në vendin e ngjarjes ka dalë edhe policia.