Aksident në Dollc

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në magjistralen Pejë – Prishtinë, më saktësisht në Dollc të Klinës. Një lexues i Klina info na ka dërguar fotografi ku shihen veturat e aksidentuara dhe Policia që kanë dalë në vendin e ngjarjes. Klina info

SHARE