Aksident i rëndë pranë Malishevës, rrotullohet një automjet (VIDEO)

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur më herët në autostradën “Ibrahim Rugova”.

Aksidenti në fjalë ka ndodhur pranë Malishevës, dhe në të janë përfshirë dy automjete, një veturë dhe një kamionetë.

Kjo e fundit është rrotulluar plotësisht, teksa është nevojitur ndihma e njësiteve përkatëse.

Akoma nuk dihet nëse ka të lënduar nga ky aksident.

Akoma nuk ka informacione zyrtare për bilancin e aksidentit.