Vdes një zyrtar i policisë së Kosovës nga Gjakova

Ka vdekur pjesëtari i Policisë së Kosovës, Afrim Karakushi nga rrethina e Gjakovës,

Lajmin e ka dhënë Sindikata e Policisë së Kosovës e cila shpreh ngushëllime për familjen, miqtë dhe kolegët e policisë.

Postimi i plotë:

Telegram ngushëllimi!

Me rastin e vdekjes së pjesëtarit të policisë Afrim Karakushi, familjes, miqve dhe kolegëve të Policisë së Kosovës, ju shprehim ngushëllimet më të sinqerta!

Sindikata e Policisë së Kosovës