Aks ident i rëndë te Ministria e Shëndetësisë/ Po kalonte vijat e bardha, shpërndarësi i picave me motorr për plas rëndë këmbësorin

Një aks ident ka ndodhur pak më parë tek Rruga e Kavajës përballë Ministrisë së Shëndetësisë në kryeqytet.

Mësohet se një motorr, i drejtuar nga një shpërndarës picash ka pë rplasur në vijat e bardha një këmbësor.

Sakaq, bëhet me dije se ky i fundit është dërguar menjëherë në spital dhe ndodhet në gjendje të rëndë.

Ndërkohë policia ka mbërritur dhe në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aks identit.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!