Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rrugën e Kombit

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rrugën e Kombit.

Mësohet se nga përplasja e dy makinave kanë mbetur të plagosur rëndë disa persona.

Makinat janë përplasur në vendin e quajtur Fang.

Policia dhe ambulanca kanë shkuar në vendin e ngjarjes.

SHARE