4 të lënduar nga aksidenti në dalje të Klinës

Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth orës 18:00 në dalje të Klinës.

Klina.info ka siguruar detaje dhe pamje nga vendi i ngjarjes.

Nga burimet e portalit tonë, mësohet se 4 persona kanë mbetur të lënduar.

Në lidhje me rastin do të ju mbajmë të informuar.

SHARE