Zjarrfikësit intervenojnë në banesë që u përfshi nga flakët në qendër të Klinës

Para pak minutash një banesë u përfshi nga zjarri në qendër të Klinës.

Policia dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Zjarrfikësit kanë arritur të intervenojnë duke shuajtur zjarrin.

Banesa fatmirësisht nuk është djegur tërësisht, ndërsa nuk ka të lënduar./Klina info/